АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ МАСАЖ У КИЄВІ

Здоров'я та краса Вашого тіла

Перша консультація є безкоштовною!

Прайс на Антицелюлітний масаж

 

Антицеллюлитные массажиЦена, грн
Ведущий специалист Кодий Светлана
Медовый общий800
Лимфодренажный (ноги)500600
Лимфодренажный всего тела9001300
Антицеллюлитный всего тела9001300

Професійний антицелюлітний масаж - ідеальний варіант усунути недоліки шкіри, зробити її пружною, гладкою та красивою. Здійснюючи глибокий вплив на м'язи та підшкірно-жирову клітковину, ця процедура допомагає зменшити обсяги тіла, усунути ефект «апельсинової кірки» та нормалізувати обмінні процеси в організмі. Антицелюлітний масаж – це запорука краси та здоров'я.

Особливості процедури антицелюлітного масажу

З метою профілактики целюліту та усунення його наслідків антицелюлітний масаж виконується у найбільш проблемних зонах – на стегнах та сідницях, а також на боках та нижній частині живота. Така техніка масажу допомагає не тільки зробити ноги більш стрункими, а й запобігти розвитку багатьох захворювань, що з'являються внаслідок зайвої ваги та порушення обмінних процесів. Процедура виконання масажу є абсолютно безболісною, вона триває від 20 до 60 хвилин.

Користь масажу проявляється в тому, що шкіра стає пружною та гладкою, підвищується тонус м'язів, активізуються обмінні процеси та покращується структура шкіри, усувається набряклість. Кількість сеансів призначається кожному за клієнта індивідуально. У середньому це 10-15 процедур, хоча ефект від антицелюлітного масажу видно вже після першої процедури.

Антицелюлітний масаж: недорого, ефективно

Студія краси Kodiy Studio пропонує недорого послуги з виконання антицелюлітного масажу ручним та апаратним способом. Цілком доступні ціни дозволяють практично будь-якій людині пройти курс оздоровчого масажу та повернути красу своєї шкіри. У нас працюють досвідчені масажисти, які досконало володіють техніками масажу та гарантують ефективний результат цієї процедури.

Бренди, з якими ми працюємо

Отзывы благодарных клиентов
Являюсь клиентом Студии очень давно - уже лет 9. Стараюсь посещать еженедельно. Качеством услуг довольна. Косметологи и парикмахеры здесь - большие молодцы! Постоянно использую рекомендации косметологов, приобретаю здесь качественную косметику и использую ее для домашнего ухода. Всегда рекомендую вашу Студию красоты знакомым и друзьям!
Лозицкая Нина
Посещаю Студию красоты KODIY Studio недавно - где-то полгода и нечасто. Качество услуг находится на достаточно высоком уровне. Отдаю предпочтение массажу и парикмахерским услугам. Рекомендую Студию своим друзьям.
Баркова Марина Юрьевна
Очень довольна и обслуживанием и персоналом. Много внимания уделяется клиентам, проводятся консультации, даются рекомендации. Космецевтикой пользуюсь регулярно, результат – хороший! Студия красоты является незаменимым помощником в уходе за собой. Так же приятно радует система лояльности для постоянных клиентов. Все сотрудники приветливы и готовы помочь. Я обслуживалась у нескольких мастеров, но отдельная благодарность моему самому любимому мастеру Светлане Кодий!
Ирина
Я обслуживаюсь в студии красоты KODIY Studio уже на протяжении 10 лет. Очень довольна качеством услуг и персоналом. За весь период посещения студии у меня нет ни одного нарекания или недовольства - здесь всегда мне рады и гостеприимны.
Катерина Григорьевна
Кодий Светлана Евгеньевна - мастер своего дела! Профессиональный косметолог, всегда в курсе всех новинок как в плане процедур, так и препаратов. А самое главное - человек любит свое дело! А это значит гореть им и каждый день развиваться. Спасибо, что Вы есть!
П.с. А какие у Светланы Евгеньевны массажи...!)
Виктория Нещерет